Obraz JOKER ver.8

1 hodnocení
399 Kč 649 Kč Sleva 39 %
Skladem
Pop Art obraz na zeď
Kategorie: DC
Hmotnost: 0.39 kg

Pop Art Obraz na zeď Joker v.8

Krásný a lesklý pop art obrázek na tvrdém dřevěném podkladě - Joker v.8. Asi nejsymboličtější vyobrazení Jokera Joaquinem Phoenixem z posledního stejnojmeného filmu. Is it just me, or is it getting crazier out there?

Rozměry obrázku v cm: 25,6 x 25,6 x 2,6

Abychom vám ušetřili starosti s upevněním obrázku na zeď, můžete si přikoupit hřebíčky nebo oboustrannou lepící pásku:

  1. Chci 2 hřebíčky různé velikosti k obrázku navíc
  2. Chci 10 cm vyzkoušené oboustranné lepicí pásky k obrázku navíc

Všechny obrázky jsou dodávány se skobičkou na hřebíček na zadní straně. V případě, že si přejete obrázek raději nalepit, skobička jde jednoduše odšroubovat.

Hřebíčky vám přibalíme do malého sáčku k obrázku. Můžete si vybrat velikost, která vám bude více vyhovovat. Hřebíčky mají velikost 1,2 x 20 mm a 1,4 x 25 mm.

Lepící pásku vám nalepíme rovnou na zadní stranu rámu. Vy jen doma odstraníte kryt druhé strany lepenky a připevníte na zeď. Vzhledem k tomu, že jde o oboustrannou lepící pásku, nemůžeme vám ji přibalit do pytlíčku jako hřebíčky. Slepila by se v něm k sobě. Lepící páska drží opravdu dobře na různých površích. Počítejte s tím, že když byste jednou obrázek sundávali ze zdi, strhnete i kousek omítky.

Na obrázku, který si zakoupíte je vždy pouze postava, citát a maličký podpis autora v rohu. Tak jak vidíte na videích u některých produktů nebo na fotografiích celého obrazu, nikoliv pouze motivu. Žádná další loga nebo větší podpisy s datumem umístěné uprostřed, jako je vidět na některých fotografiích. Může se maximálně lišit drobně odstín, podle toho, jak je obraz nasvícený.

 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení