TYRION LANNISTER

Pop Art Obrazy TYRION LANNISTER - popartobrazy.cz
649 Kč –23 %

Pop Art obraz na zeď na motiv Hry o trůny

649 Kč –23 % 499 Kč
Skladem

Rozměry obrázku v cm: 25,6 x 25,6 x 2,6

Abychom vám ušetřili starosti s upevněním obrázku na zeď, můžete si přikoupit hřebíčky nebo oboustrannou lepící pásku:

  1. Chci 2 hřebíčky různé velikosti k obrázku navíc
  2. Chci 10 cm vyzkoušené oboustranné lepicí pásky k obrázku navíc

Všechny obrázky jsou dodávány se skobičkou na hřebíček na zadní straně. V případě, že si přejete obrázek raději nalepit, skobička jde jednoduše odšroubovat.

Hřebíčky vám přibalíme do malého sáčku k obrázku. Můžete si vybrat velikost, která vám bude více vyhovovat. Hřebíčky mají velikost 1,2 x 20 mm a 1,4 x 25 mm.

Lepící pásku vám nalepíme rovnou na zadní stranu rámu. Vy jen doma odstraníte kryt druhé strany lepenky a připevníte na zeď. Vzhledem k tomu, že jde o oboustrannou lepící pásku, nemůžeme vám ji přibalit do pytlíčku jako hřebíčky. Slepila by se v něm k sobě. Lepící páska drží opravdu dobře na různých površích. Počítejte s tím, že když byste jednou obrázek sundávali ze zdi, strhnete i kousek omítky.

Na obrázku, který si zakoupíte je vždy pouze postava, citát a maličký podpis autora v rohu. Tak jak vidíte na videích u některých produktů nebo na fotografiích celého obrazu, nikoliv pouze motivu. Žádná další loga nebo větší podpisy s datumem umístěné uprostřed, jako je vidět na některých fotografiích. Může se maximálně lišit drobně odstín, podle toho, jak je obraz nasvícený.

 

Kategorie: Hry o trůny
Hmotnost: 0.39 kg
Zpět do obchodu